سئو سایت،بهینه سازی وب سایت،سئو سایت در کرج

سئو سایت | سئو وب سایت | سئو سایت در کرج  | بهینه سازی وب سایت

با سئو وب سایت بهترین جایگاه در موتور های جستجو را به خود اختصاص دهید و شاهد افزایش مشتریان ، افزایش ترافیک سایت و نهایتا افزایش نرخ درآمد تان باشید . 34483256

سئو سایت : روزانه میلیون ها وب سایت در سراسر دنیا طراحی می شوند و تمامی آن ها در تلاش اند تا در بازار رقابتی به بهترین جایگاه و بیشترین بازدید دست یابند اما آیا با روش رسیدن به این جایگاه مناسب آشنا هستید ؟ " seo یا بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر " پاسخ این سوال است . اگر از ابتدا وب سایت شما برای موتور های جستجو سئو شده باشد ، به مرور زمان به جایگاهی مناسب در نتایج جستجو دست خواهید یافت . پیش از آغاز این مطلب ابتدا تعریفی از سئو را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم تا بتوانید ارتباط بهتری با این مبحث برقرار نمایید . 

سئو یا seo چیست ؟

به مجموعه فعالیت هایی که در راستای بهبود بخشیدن به نوع عملکرد وب سایت شما طبق الگوریتم های گوگل انجام می شود بهینه سازی سایت یا اصطلاحا سئو گفته می شود . یکی از کاربرد های اصلی سئو سایت افزایش نرخ بازدید کنندگان طراحی وب سایت و ترافیک سایت است . عناصر متعددی در یک پروژه ی بهینه سازی وب سایت تاثیر گذارند که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد . لازم به ذکر است بدانید seo یک وب سایت تنها بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو گر نیست بلکه وب سایت شما برای کاربران تان نیز بهینه سازی می گردد . لازم به ذکر است بدانید در این راستا شمار بالایی از سیاست های گوگل با نیاز های کاربران یکسو شده اند . 

چرا به سئو نیاز دارید ؟

از آن جایی که امروزه بسیاری از افراد برای انجام کار های روزمره خود از جستجو در موتور های جستجو گر استفاده می کنند ، بهینه سازی وب سایت می تواند کاربران بسیاری را روانه وب سایت شما نماید . در واقع اگر وب سایت شما در کلمات کلیدی مد نظرتان در نخستین صفحه نتایج موتور های جستجوگر قرار گرفته باشد کاربران بسیاری وارد وب سایت شما خواهند شد . 

دسته بندی سئو وب سایت :

به طور کلی سئو یا بهینه سازی سایت به دو بخش سئو on-page و سئو off-page تقسیم می شوند . در ادامه قصد داریم به اختصار با مفهوم این دو بخش آشنا شویم لذا با ما همراه باشید . 

سئو on-page :

سئو on-page یا سئو داخلی به تمای فعالیت ها و ترفند های تعلق می گیرد که سئو کار در درون وب سایت شما انجام می دهد . به بیان دیگر به کار گیری انواع افزونه های بهینه سازی ، لینک سازی های داخلی ، هدینگ ها و مواردی از این قبیل را سئو داخلی یک وب سایت می نامند . اگر تکنیک های سئو داخلی به دقت در وب سایت تان رعایت شود رشد قابل توجهی در رتبه بندی گوگل خواهید داشت . در ادامه با برخی از مهم ترین ترفند های این روش آشنا خواهیم شد . 

نقش URL در سئو سایت :

آدرسی که برای سایت تان انتخاب می کنید می بایست به بهترین شکل نشان دهنده نوع فعالیت شما باشد ؛ اما این نکته را به خاطر داشته باشید که نشانی سایت تان نباید بیش از حد طولانی باشد . پیشنهاد ما به شما برای انتخاب نام دامنه ، نام برند یا عبارت کلیدی وب سایت تان است .

نقش متا تگ ها در سئو سایت :

این ترفند به عنوان یکی از مهم ترین تکنین های سئو on-page شناخته شده است . تگ های title و description جزء متا تگ های اصلی صفحات یک وب سایت هستند . 

  • تگ title نشان دهنده موضوع اصلی وب سایت شما است . لازم به ذکر است بدانید گوگل از الگوریتم هایی برخوردار می باشد که توانایی مقایسه تگ عنوان و متن شما را دارند و نهایتا امتیازی برای شما در نظر می گیرند ؛ بر همین اساس حتما عنوانی مرتبط با متن تان انتخاب کنید . 
  •  تگ Description تاثیر غیر مستقیمی بر روی رتبه بندی وب سایت تان خواهد داشت . تگ Description در واقع توضیحاتی است که در نتایج گوگل نمایش داده می شود . این توضیحات موجب ترغیب شدن کاربر برای کلیک بر روی وب سایت شما خواهند شد . 

سئو off-page : 

سئو off-page یا سئو خارجی وب سایت به مجموعه ترفند هایی گفته می شود که موجب بهبود رتبه یک طراحی وب سایت در نتایج موتور های جستجو می شود . از جمله ترفند های مهم سئو خارجی می توان به تولید محتوای منحصر به فرد ، ایجاد بک لینک ، بازاریابی آنلاین ، استفاده از رسانه های اجتماعی و تبلیغات در وب سایت های معتبر اشاره داشت . 

هزینه بهینه سازی سایت در کرج :

برای سئو یک وب سایت نمی توان مبلغ دقیقی را بیان کرد زیرا بسته به کلمات کلیدی و جایگاه وب سایت در نتایج موتور های جستجو ، این هزینه متغیر خواهد بود . بهترین راه برای سنجیدن هزینه ی سئو ، مشورت با کارشناسان بهینه سازی است . از این رو برای اطلاع از هزینه سئو می توانید به کارشناسان مجموعه " وب خونه " مراجعه کنید .