طراحی سایت آموزشگاه در کرج

طراحی سایت آموزشگاه در کرج | طراحی وب سایت آموزشگاه | آموزشگاه در کرج

با طراحی سایت آموزشگاه می توانید امکاناتی همانند زمان بندی کلاس ها ، نمرات ، آزمون های آنلاین و ... را در اختیار دانش آموزان و اولیا آن ها قرار دهید . 34483256

طراحی سایت آموزشگاه در کرج : این نوع از طراحی سایت برای مدارس و مراکز آموزشی مناسب است . با گسترش اینترنت و افزایش روز افزون کاربران آن انجام طراحی سایت آموزشگاه موجب سرعت بخشیدن به روند ارتباط با کاربران شده است . طراحی وب سایت در حوزه آموزشگاه به عنوان یکی از نیاز های اساسی آموزشگاه های فعال در سراسر کشور شناخته شده است . یکی از مواردی که می توانید در وب سایت آموزشگاه تان داشته باشید ، لیست نمرات دانش آموزان ( به صورت آنلاین ) می باشد . انجام این امر موجب صرفه جویی در خرج و مخارج و زمان خواهد شد . 

امکانات طراحی وب سایت آموزشگاه :

وب سایت های مشغول به فعالیت در حوزه آموزشگاه نسبت به دیگر طراحی سایت ها از قابلیت های به خصوصی برخوردار می باشند . در این وب سایت ها مدیر مدرسه یا آموزشگاه به عنوان مدیر اصلی سایت شناخته خواهد شد و امکان دسترسی به تمامی قسمت های وب سایت را خواهد داشت . 

مهم ترین بخش های وب سایت آموزشگاه : 

برخی از مهم ترین بخش های یک طراحی سایت آموزشگاه عبارت اند از رشته های تحصیلی ، کلاس ها ، هنرجویان یا دانش آموختگان ، درس ها ، انواع برنامه های هفتگی و ماهانه ، نمرات آزمون ها ، گالری تصاویر و ...

ویژگی های یک طراحی سایت آموزشگاه مفید :

  • امکان ارائه کارت آموزشگاهی .
  • امکان برقراری ارتباط میان اساتید و والدین دانش آموزان و هنرجویان .
  • وجود امکان پرسش و پاسخ میان دانش آموزان و اساتید موسسه آموزشی . 
  • امکان ارائه خدمات پشتیبانی به صورت آنلاین .
  • امکان ایجاد حساب کاربری برای والدین به منظور اطلاع کامل از وضعیت تحصیلی دانش آموز .
  • امکان برقراری آزمون به صورت آنلاین و مجازی .

آیا طراحی سایت تاثیری در شناخته شدن آموزشگاه دارد ؟

راه اندازی و طراحی وب سایت آموزشگاه تاثیر قابل توجهی در معرفی یک آموزشگاه خواهد داشت . با در دست داشتن یک وب سایت می توانید بسیاری از افتخارات و امکانات آموزشگاه تان را در دنیای اینترنت به نمایش بگذارید . به طور کلی طراحی وب سایت آموزشگاه علاوه بر ایجاد فضایی مناسب برای معرفی آموزشگاه ، فضایی مناسب برای مسئولان آموزشگاه نیز به وجود خواهد آورد . 

برند سازی برای آموزشگاه :

یکی از نکاتی که حتما در سئو سایت تان می بایست رعایت شود برند سازی برای آموزشگاه تان است . با بهینه سازی وب سایت صحیح می توانید با نام تجاری آموزشگاه تان در نخستین جایگاه نتایج موتور های جستجو قرار بگیرید . 

ثبت نام آنلاین : 

با انجام طراحی سایت از امکانات بسیاری بهره مند خواهید شد . یکی از پرکاربردترین این امکانات ، امکان ثبت نام در وب سایت به صورت آنلاین و از راه دور می باشد . با استفاده از این روش محدودیت های مکانی و زمانی از بین خواهند رفت و به کاربران امکان استفاده 24 ساعته از خدمات آموزشگاه تان داده خواهد شد . 

پرداخت شهریه آنلاین :

یکی از مهم ترین کاراکتر هایی که وجود آن در یک طراحی سایت آموزشگاه الزامی است امکان پرداخت آنلاین شهریه است . وب سایت هایی که توسط مجموعه "وب خونه " طراحی می شوند قابلیت اتصال به درگاه های پرداخت انواع بانک های موجود در سراسر کشور را دارند لذا کاربران تان می توانند به آسانی شهریه خود را از طریق وب سایت پرداخت کنند .

تقویم آموزشی : 

تقویم آموزشی به عنوان یکی از پر کاربرد ترین المان ها در وب سایت های آموزشگاه به حساب می آید . با استفاده از این المان می توانید کاربران تان را از تاریخ آزمون ها یا نتایج آزمون ها و مواردی از این قبیل آشنا نمایید . 

پنل دانش آموزی :

با راه اندازی این بخش ، دانش آموزان و والدین می توانند با ایجاد حساب کاربری ، نمرات دانش آموز را مشاهده نمایند و به آسانی با اساتید ارتباط برقرار نمایند .