طراحی سایت خبری در کرج

طراحی سایت خبری در کرج | وب سایت خبری | طراحی وب سایت در کرج

با طراحی سایت خبری در وب خونه امنیت بالا وب سایت را تجربه کنید و از طریق پنل مدیریتی اختصاصی ما به راحتی جدیدترین اخبار را در اختیار کاربران قرار دهید. 34483256

طراحی سایت خبری در کرج : امروزه وب سایت های خبری جزء پر بازدید ترین وب سایت ها شناخته شده اند . در سراسر دنیا وب سایت های خبری بسیاری وجود دارند که جدید ترین اخبار را به صورت لحظه ای در اختیار کاربران و بازدید کنندگان خود قرار می دهند . از آنجایی که وب سایت های خبری کاربران بسیار زیادی دارند می توانند برای شما درآمد زا باشند ، در واقع به مرور زمان بسیاری از کسب و کار ها در داخل وب سایت تان تبلیغات و آگهی ثبت خواهند نمود . 

طراحی سایت خبری ریسپانسیو :

یکی از نکاتی که می بایست در طراحی وب سایت های خبری رعایت شود ریسپانسیو بودن آن ها است . علت اهمیت این موضوع سهولت در استفاده از وب سایت برای بازدید کنندگان می باشد ، زیرا شمار بالایی از افراد برای گشت و گذار در وب سایت های خبری از تلفن های هوشمند و تبلت های خود استفاده می کنند . 

اهمیت دسته بندی در طراحی سایت خبری :

یکی دیگر از نکات قابل توجه در روند طراحی سایت خبری ، ایجاد دسته بندی در وب سایت است . در دسته بندی این گروه از وب سایت ها می بایست دقت بسیاری به خرج شود چراکه موجب سهولت در میزان کاربری وب سایت خواهد شد . از جمله مواردی که می توانید در بخش دسته بندی وب سایت تان از آن ها استفاده کنید اخبار ورزشی ، اخبار فرهنگی و حوادث هستند . 

امکانات وب سایت خبری :

 • انعطاف پذیری شگفت انگیز .
 • سهولت در مدیریت وب سایت و نبود هیچ گونه پیچیدگی در پنل مدیریتی طراحی سایت .
 • امنیت بالا وب سایت .
 • امکان مدیریت نظرات مخاطبین وب سایت .
 •  صرفه جویی در مخارج ( در مقایسه با چاپ روزنامه ) .
 • وجود ویرایشگر قدرتمند برای ارسال اخبار .
 • توانایی ایجاد گروه های خبری گوناگون .

فرآیند طراحی وب سایت خبری :

 1. بررسی نیاز های وب سایت .
 2. ایده پردازی برای شکل ظاهری وب سایت .
 3. مشخص نمودن اهداف اصلی از راه اندازی وب سایت .
 4. گرافیک وب سایت .
 5. اجرای طرح .
 6. وارد نمودن اطلاعات کاربران سایت . 
 7. پشتیبانی سایت .

طراحی سایت خبری و سرعت بارگذاری بالا :

در وب سایت های خبری سرعت بارگذاری یکی از مهم ترین المان ها به شمار می رود زیرا تنها وب سایت هایی در نتایج اول موتور های جستجو ظاهر می شوند که سرعت بارگذاری آن ها کمتر از 4 ثانیه باشد . در واقع یک وب سایت خبری موفق می بایست به کاربران خود حس بازدید از صفحات یک کتاب را بدهد و ورق زدن آن به آسانی برای کاربران امکان پذیر باشد .

سطوح دسترسی در طراحی سایت خبری :

در وب سایت های خبری ، مدیر وب سایت قادر خواهد بود دسترسی افرادی که در پنل سایت قرار دارند را محدود نماید و تنها به بخش های مشخصی از سایت دسترسی داشته باشند . 

گالری فیلم و عکس وب سایت خبری:

یکی دیگر از مواردی که در بسیاری از طراحی سایت های خبری به چشم می خورد ، گالری تصاویر و فیلم ها می باشد . در واقع کاربران می خواهند در کنار مطالعه یک خبر ، تصاویر و یا ویدئویی مرتبط با آن را نیز مشاده  نمایند . وجود این کاراکتر ها ، کاربران یک وب سایت را تا حد چشم گیری افزایش خواهد داد . 

گیشه روزنامه در وب سایت خبری :

با استفاده از این ماژول می توانید صفحات اول روزنامه های سراسر کشور را در وب سایت تان به صورت روزانه داشته باشید و جدید ترین اطلاعات را در اختیار کاربران تان قرار دهید . 

تبلیغات وب سایت خبری :

یکی از دلایل درآمدزا بودن این دسته از وب سایت ها امکان پذیرفتن تبلیغات و قرار دادن آن ها در وب سایت می باشد . در ماژول هایی که توسط مجموعه ما استفاده می شود مدیریت وب سایت قادر خواهد بود برای بنر های تبلیغاتی وب سایت ، زمان مشخص سازد تا نهایتا با به پایان رسیدن این زمان ، بنر تبلیغاتی به صورت خودکار از وب سایت شما حذف شود .