طراحی سایت دانشگاهی در کرج

طراحی سایت دانشگاهی در کرج | طراحی وب سایت دانشگاهی

طراحی سایت بر اساس نیاز های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شامل امکانات درج اخبار،لیست دروس ارائه شد،معرفی اساتید دانشگاه ، گالری تصاویر و...شماره تماس 34483256

طراحی سایت دانشگاهی در کرج : امروزه یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین وب سایت ها در دنیای طراحی وب سایت ، وب سایت های دانشگاهی هستند . شاید برای شما هم پرسش هایی در رابطه با علت راه اندازی این وب سایت ها و روند کاری آن ها پیش آمده باشد ؛ از این رو در مطلبی که امروز برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم قصد داریم به بررسی روند طراحی وب سایت های دانشگاهی و نکاتی در خصوص آن ها بپردازیم از این رو مثل همیشه تا اتمام این مطلب با ما همراه باشید . 

طراحی سایت دانشگاهی چیست ؟

به وب سایت هایی گفته می شود که کاربران می توانند به صورت آنلاین و آفلاین از امور و بخش های گوناگونی آموزشی استفاده کنند . در واقع طراحی سایت دانشگاهی به منظور اطلاع رسانی سریع و آسان دانشگاه به دانشجویان و اساتید انجام می شود و موجود به وجود آمدن تعاملی مفید و کاربردی میان دانشجویان و اساتید می گردد ؛ از این رو می توان نتیجه گرفت راه اندازی و طراحی سایت دانشگاهی برای مراکز دولتی و غیر دولتی حوزه دانشگاه امری بسیار ضروری به حساب می اید . 

اهمیت میزان امنیت در طراحی سایت دانشگاهی 

روند برنامه نویسی وب سایت های دانشگاهی می بایست با سطح امنیت بسیار بالایی انجام شود تا اطلاعات اساتید و دانشجویان در مکانی امن قرار گیرد . طراحی سایت دانشگاهی را می توان به صورت یک پرتال نیز انجام داد اما باز هم می بایست از سطح امنیت و کیفیتی به خصوص برخوردار باشند زیرا همان طور که پیش تر نیز ذکر شد وب سایت های طراحی شده در حوزه ی دانشگاه از لحاظ امنیتی بسیار حساس می باشند . 

وب سایت دانشگاهی یا ابزار اطلاعاتی 

وب سایت های دانشگاهی در واقع مهم ترین و کاربردی ترین ابزار اطلاعاتی یک دانشگاه به حساب می آیند . با انجام طراحی سایت دانشگاهی در سطح بین المللی می توانید دانشگاه تان را معرفی کنید و در رتبه بندی جهانی وب سایت های دانشگاهی امتیازی بالا کسب نمایید . 

امکانات طراحی وب سایت دانشگاهی در کرج 

  • معرفی دانشگاه از تمامی جهات ( تاریخ تاسیس دانشگاه ، روزمه مدیریت و اعضای هیئت علمی و اساتید و مواردی از این قبیل )
  • انتشار اخبار و اطلاعیه های مهم دانشگاه
  • امکان برقراری ارتباط میان دانشجویان و اساتید بدون محدودیت مکانی و زمانی
  • امکان مشاهده نمرات و سوابق تحصیلی دانشجویان
  • اعلام زمان و تاریخ امتحانات و نکات مربوط به آن
  • اعلام جزئیات مربوط به زمان برگزاری کلاس ها و زمان حضور اساتید و گروه های درسی مختلف ارائه شده
  • امکان انتخاب واحد برای دانشجویان به طور اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه
  • امکان دسترسی آسان به تسهیلات پژوهشی ، آموزشی ، رفاهی ، هنری دانشگاه