طراحی سایت داینامیک در کرج

طراحی سایت داینامیک در کرج | سایت داینامیک چیست

به طور کلی در دنیای اینترنت طراحی وب سایت ها به دو روش داینامیک و استاتیک انجام می شود .

طراحی سایت داینامیک در کرج : به طور کلی در دنیای اینترنت طراحی وب سایت ها به دو روش داینامیک و استاتیک انجام می شود . اگر بخواهیم کمی با طراحی سایت به سبک استاتیک آشنا شویم باید بگوییم در این روش کلیه کاراکتر های یک وب سایت در سورس صفحه تولید می شوند و به طور مستقیم بر روی سرور جای می گیرند . یکی از مشکلات وب سایت های استاتیک دشوار بودن مراحل وارد کردن محتوا و اعمال تغییرات در اطلاعات است . خوشبختانه با روی کار آمدن وب سایت های داینامیک این مشکل از بین رفت و مدیر وب سایت می تواند به آسانی به ورود اطلاعات و محتوا بپردازد . 

چرا طراحی سایت داینامیک ؟

با شهرت یافتن سیستم های مدیریت محتوا در دنیای طراحی سایت ، وب سایت های داینامیک بسیار مورد علاقه کاربران قرار گرفتند . در واقع در این روش ، طراحی سایت کاملا متناسب با نیاز مشتری یا کارفرما طراحی و راه اندازی خواهد شد . مدیران وب سایت های داینامیک بدون هیچ دانش فنی در خصوص طراحی وب سایت می توانند از طریق پنل مدیریت به طور مکرر اطلاعات و مطالب وب سایت را تغییر دهند . لازم به ذکر است بدانید وجود این امکان موجب افزایش روز افزون محبوبیت این سایت ها شده است . 

برتری طراحی سایت داینامیک نسبت به دیگر روش های طراحی سایت :

در این روش از طراحی سایت مدیر وب سایت قادر خواهد بود صفحات سایت را به صورت نامحدود افزایش دهد . نکته ی قابل توجه در این سایت ها عملکرد اتوماتیک سیستم مدیریت محتوا است ، در واقع کارشناسان بخش ورود اطلاعات به آسانی می توانند این کار را انجام دهند . با در دست داشتن یک وب سایت داینامیک می توانید بدون محدودیت در مکان و زمان اطلاعات و مطالب وب سایت تان را تغییر دهید . 

آیا می توان سایت استاتیک را به داینامیک تبدیل کرد ؟

اگر طراحی وب سایت شما به صورت استاتیک انجام شده است و برای اعمال تغییرات در اطلاعات وب سایت تان می بایست هزینه پرداخت کنید ، می توانید با حفظ شکل ظاهری ، سایت تان را به وب سایتی داینامیک تبدیل کنید و مدیریت وب سایت تان را خود بر عهده بگیرید . 

امکانات طراحی وب سایت داینامیک :

  •  امکان مدیریت آسان محتوا
  •  امکان مدیریت کامل نظر های ثبت شده در طراحی سایت
  •  مدیریت نظرات مخاطبین سایت
  •  امکان استفاده از انواع روش های جستجو پیشرفته
  •  فروش به صورت آنلاین
  •  پرداخت آنلاین در سایت
  •  امکان مدیریت تبلیغات موجود در وب سایت
  •  امکان ساخت صفحه کاربری برای مخاطبین وب سایت