طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در کرج | طراحی فروشگاه آنلاین

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در کرج | طراحی فروشگاه آنلاین

طراحی فروشگاه آنلاین به همراه کنترل پنل اختصاصی مناسب برای راه اندازی انواع فروشگاه آنلاین.طراحی قالب اختصاصی فروشگاه آنلاین تماس: 34483256

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در کرج : اگر قصد راه اندازی و طراحی یک وب سایت فروشگاه اینترنتی دارید در نخستین گام باید بدانید که یک وب سایت فروشگاه آنلاین علاوه بر علم کد نویسی تحت وب ، به علم تجارت نیز نیازمند است . شرکتی که می خواهید پروژه ی طراحی وب سایت تان را به آن واگذار نمایید توانایی ارائه خدمات مشاوره در زمینه ی تجارت را داشته باشد چرا که داشتن تجربه در این زمینه تاثیر قابل توجهی بر فعالیت های فروشگاه اینترنتی خواهد داشت . 

خصوصیات یک طراحی سایت فروشگاه آنلاین موفق 

روند طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین می بایست به نحوی باشد که به بهترین شکل تداعی کننده خرید حضوری محصولات باشد . قطعا نمی توان گفت که با رعایت ویژگی های به خصوصی می توان محبوب بودن یک وب سایت فروشگاه اینترنتی را تضمین نمود اما برخی موارد هستند که به صورت پایه می بایست در تمامی وب سایت های فروشگاهی آنلاین رعایت شوند . 

نقش طراحی قالب در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی 

طراحی قالب وب سایت یکی از اجزای طراحی سایت فروشگاه است . در وب سایت های فروشگاه آنلاین نخستین صفحه ای که کاربران در بدو ورود با آن مواجه می شوند از اهمیت بالایی برخوردار است . بر اساس تحقیقات انجام شده در این زمینه می توان دریافت اولین مکان هایی که کاربر به ان ها توجه می کند قسمت وسط و سمت راست صفحه می باشد لذا تمرکز اصلی خود را بر روی این قسمت ها قرار دهید . 

نکات مهم در مراحل طراحی سایت فروشگاه اینترنتی 

استفاده صحیح از تصاویر

سعی کنید از تصاویری با کیفیت در اندازه های مناسب استفاده نمایید و قابلیت بزرگنمایی را برای آن ها در نظر بگیری تا کاربران تان بتوانند جزئیات تصویر را بهتر مشاهده کنند . در صفحات بخش فروش وب سایت تان می بایست برای هر یک از محصولات تان یک تصویر قرار دهید . تصاویری که از آن ها استفاده می کنید می بایست از کیفیتی قابل قبول برخوردار باشند و به بهترین صورت گویای نوع محصول باشد . 

استفاده از ویدئو 

امروزه یکی از روش های پرطرفدار تبلیغاتی استفاده از ویدئو در وب سایت است . تنها با یک ویدئو می توانید توضیحاتی کامل درباره محصول ارائه کنید . لازم به ذکر است بدانید استفاده از ویدئو تاثیری 80 درصدی در نرخ فروش تا ن خواهد داشت . 

رنگ بندی صحیح 

یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت فروشگاهی انتخاب رنگ بندی مناسب برای وب سایت است . رنگ بندی فروشگاه آنلاین شما می بایست به گونه ای باشد که برای مخاطبین وب سایت خسته کننده نباشد و باعث ترغیب شدن کاربران به خرید از وب سایت شود . 

دسته بندی محصولات در طراحی سایت فروشگاه آنلاین :

در حوزه ی فروشگاه اینترنتی بهترین راهکار برای افزایش مشتریان ، ایجاد دسترسی های آسان می باشد . وجود دسترسی سریع و آسان در یک وب سایت فروشگاهی کاربران را سریع تر به هدف و خواسته شان می رساند . دسترسی آسان شامل انواع فیلتر ها نظیر قیمت ، محصولات ، ساخت اسلایدر ها و مواردی از این قبیل می شود . 

نقش UX در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی 

در یک فروشگاه اینترنتی نخستین بازدید کاربر از و تاثیری که نمای کلی وب سایت بر وی می گذارد بسیار حائذ اهمیت است ؛ لذا UX یا تجربه کاربری این دسته از وب سایت ها نیازمند دقت بالایی است . در واقع طراحی صفحه اول وب سایت تان باید به گونه ای باشد که نشان دهنده ی تفاوت و برتری های فروشگاه شما نسبت به دیگر فروشگاه های آنلاین باشد . 

فیلتر های جستجو در وب سایت 

داشتن موتور جستجو در وب سایت های فروشگاهی بسیار مهم است زیرا در غیر این صورت به مرور زمان رضایت کاربران خود را از دست خواهند داد . لازم به ذکر است بدانید در وب سایت هایی که توسط " وب خونه " طراحی می شوند از تکنولوژی Ajax استفاده می شود . 

پرداخت آنلاین 

پرداخت آنلاین پارامتری است که می بایست در تمامی وب سایت های فروشگاهی وجود داشته باشد زیرا در غیر این صورت کاربران وب سایت تان را برای همیشه ترک خواهند کرد . یکی از خدمات مجموعه " وب خونه " اتصال وب سایت شما به انواع درگاه های پرداخت نظیر بانک سامان ، صدرات ، تجارت و ... است . 

نحوه دریافت سفارش در فروشگاه اینترنتی

به طور معمول فروشگاه های آنلاین همانند یک سبد خرید مجازی هستند و در ذهن بعضی از کاربران به این نام شناخته شده اند . پس از ثبت سفارش توسط کاربر نوبت انتخاب روش دریافت کالا می باشد . بسته به خدمات و کالا های ارائه شده در وب سایت ، روش های تحویل کالا نیز می توانند با یکدیگر متفاوت باشند . 

صرفه جویی در هزینه ها توسط فروشگاه آنلاین

با داشتن یک وب سایت به پرسنل کمتری نیاز خواهید داشت لذا می توانید در هزینه های صرفه جویی کنید و به درآمد بیشتری دست یابید .

سرعت بارگذاری سایت

از آن جایی که در وب سایت های فروشگاهی معمولا تصاویر زیادی وجود دارد ، از سرعت بارگذاری پایینی برخوردار هستند و موجب نارضایتی بسیاری از کاربران خود می شوند اما وب سایت هایی که توسط مجموعه ما طراحی می شوند به دلیل داشتن قالبی سبک ، سرعت بسیار بالایی در بارگذاری دارند و تنها در 2 تا 4 ثانیه بارگذاری می شوند .  

عکاسی صنعتی برای محصولات فروشگاه آنلاین

یکی از خدمات ارائه شده در مجموعه ما ، عکاسی صنعتی است . چنان چه قصد طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی داشته باشید با استفاده از عکاسی صنعتی می توانید تصاویری با کیفیت از محصولات خود داشته باشید و از این تصاویر در وب سایت تان استفاده کنید .

طراحی سایت فروشگاه آنلاین ریسپانسیو

همان طور که می دانید با گسترش دستگاه های هوشمند در بازار کاربران این دستگاه ها نیز روز به روز رو به افزایش رفت ، لذا با طراحی وب سایت به سبک ریسپانسیو می توانید وب سایتی متناسب با تمامی دستگاه های هوشمند داشته باشید و رضایت بخش اعظمی از کاربران را جلب کنید .