آشنایی با سئو منفی

آشنایی با سئو منفی | سئو سایت | سئو در کرج | سئو وب سایت

آیا تا به حال نامی از سئو منفی شنیده اید ؟ آیا می دانید در چه صورتی سایت شما دچار سئو منفی می شود ؟ شاید برای تان جالب باشد بدانید که در دنیای سئو سایت تنها با یک اشتباه...

آشنایی با سئو منفی : آیا تا به حال نامی از سئو منفی شنیده اید ؟ آیا می دانید در چه صورتی سایت شما دچار سئو منفی می شود ؟ شاید برای تان جالب باشد بدانید که در دنیای سئو سایت تنها با یک اشتباه شاهد نتیجه ای منفی خواهید بود . در این مقاله با ما همراه باشید تا با عواملی که موجب به وجود آمدن سئو منفی می شوند آشنا شوید . 

چه زمانی سئو منفی اتفاق می افتد ؟

سئو منفی سایت هنگامی رخ می دهد که شخصی برای کاهش رتبه وب سایت به آن حمله ور شود . راهکار های گوناگونی برای حمله به رتبه یک وب سایت در نتایج موتور های جستجو گر وجود دارد که یکی از رایج ترین آن ها ایجاد لینک سئو منفی برای سایت می باشد . همان طور که می دانید چنانچه وب سایتی بر خلاف اصول ارائه شده از سوی گوگل عمل کند و سعی در دور زدن الگوریتم های گوگل داشته باشد و لینک هایی غیر استاندارد ایجاد کند دچار پنالتی گوگل می شود . این لینک ها صدمات جبران ناپذیری به وب سایت وارد خواهند کرد . از آن جایی که گوگل بر شناسایی کلیه روش های سئو منفی تاکید به خصوصی دارد می توان متوجه شد که مبحث سئو منفی واقع وجود دارد .

قدرت گوگل در شناسایی سئو منفی :

موتور جستجو گوگل با دقت بسیار بالایی از کلیه وب سایت ها مراقبت می نماید از این رو می توانید مطمئن باشید که دیگر وب سایت ها نمی توانند با ایجاد لینک های غیر استاندارد به طراحی سایت تان لطمه ای وارد کنند . 

الگوریتم های گوگل :

الگوریتم هایی که از سوی گوگل ارائه شده اند دارای توانایی تشخیص لینک های واقعی از لینک های غیر واقعی می باشد و با بررسی لینک هایی با الگوی ارتباطی غیر معقول احتمال سئو منفی از سوی رقبا برای وب سایت تان را در نظر می گیرد و بررسی های لازم را انجام می دهد .

گزارش سئو منفی از طریق گوگل وبمستر :

اگر به طور اتفاقی متوجه سئو منفی در طراحی وب سایت تان شدید می بایست سریعا از طریق گوگل وبمستر این موضوع را با کارشناسان گوگل در میان بگذارید تا از طریق الگوریتم های گوگل ، سئو منفی وب سایت تان از بین برود .