آنچه درباره انواع طراحی سایت باید بدانید

آنچه درباره انواع طراحی سایت باید بدانید | طراحی وب سایت

امروزه شمار بالایی از کسب و کار ها برای افزایش میزان درآمد و مشتریان خود از طریق طراحی سایت وارد دنیای تجارت آنلاین شده اند . وب سایت های اینترنتی...

آنچه درباره انواع طراحی سایت باید بدانید : امروزه شمار بالایی از کسب و کار ها برای افزایش میزان درآمد و مشتریان خود از طریق طراحی سایت وارد دنیای تجارت آنلاین شده اند . وب سایت های اینترنتی به مجموعه از صفحات دارای متن و عکس و در بعضی موارد ویدئو گفته می شود که از طریق دامنه به صورت تفکیک شده در کنار یکدیگر قرار می گیرند . در مقاله ی امروز به بررسی انواع وب سایت خواهیم پرداخت لذا مثل همیشه تا اتمام این مبحث با " وب خونه " همراه باشید . 

دسته بندی طراحی سایت ها :

عامل مهم و تاثیر گذار در دسته بندی طراحی وب سایت ها اهداف راه اندازی آن ها می باشد . در ادامه با برخی از مهم ترین آن ها آشنا خواهیم شد . 

  1. طراحی سایت شخصی که در راستای ارائه اطلاعات آموزشی و اطلاع رسانی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . 
  2. طراحی سایت شرکتی که به طور معمول در راستای ارائه اطلاعات یک کسب و کار در فضای تجارت آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد .
  3. طراحی سایت فروشگاهی یا فروشگاه آنلاین که امروزه در کشور ایران طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است ، در این نوع از وب سایت ها کالا های گوناگون به صورت آنلاین به فروش می رسند . 
  4. طراحی سایت خبری که یکی از مهم ترین وب سایت ها در سطح جهانی به حساب می آید . در این دسته از وب سایت ها اطلاعاتی در زمینه های عمومی و تخصصی قرار می گیرد .
  5. طراحی سایت آموزشی که در راستای آموزش آسان مباحث و امکان پاسخ گویی به سوالات کاربران و بازدیدکنندگان انجام می شود . 
  6. فروم ها یا تالار های گفتگو که از اطلاعات به خصوصی برخوردار هستند و این امکان را به کاربران خود می دهند که در این تالار ها به بحث و گفتگو آنلاین درباره ی مسائل مختلف بپردازند .