آنچه درباره RSS و سئو باید بدانید

آنچه درباره RSS و سئو باید بدانید | RSS چیست | تاثیر RSS در سئو

همان طور که می دانید در کنار طراحی وب سایت ، seo سایت نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . در واقع منظور از سئو سایت ، انجام اموری است که موجب...

آنچه درباره RSS و سئو باید بدانید : همان طور که می دانید در کنار طراحی وب سایت ، seo سایت نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد . در واقع منظور از سئو سایت ، انجام اموری است که موجب افزایش رتبه ی یک وب سایت در نتایج موتور های جستجو می شود . یکی از تکنولوژی هایی که امروزه طرفداران بسیاری در دنیای طراحی سایت جذب کرده است ، RSS می باشد . در واقع با استفاده از این تکنولوژی می توانید کاربران تان را به آسانی از تغییرات و به روز رسانی های مطالب وب سایت تان با خبر سازید . سوالی که ممکن است برای بسیاری از شما عزیزان به وجود بیاید این است که آیا تکنولوژی RSS در سئو وب سایت تاثیر گذار خواهد بود ؟ در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت لذا با ما همراه باشید . 

چرا باید از RSS استفاده کنید؟

به دلایل زیر بهتر است از این تکنولوژی در وب سایت تان استفاده نمایید :

  • مطالب و مقالات وب سایت تان به کمک فید های RSS سریع تر در موتور های جستجو ایندکس خواهند شد . 
  • اگر مطالب وب سایت تان به شکل منظم به روز رسانی می شوند بهتر است از تکنولوژی RSS استفاده کنید زیرا گوگل راحت تر و بهتر می تواند از جدید ترین محتوای وب سایت تان بازدید کند .
  • استفاده از RSS باعث می شود بسیاری از وب سایت ها به مطالب شما لینک دهند و رتبه شما در نتایج موتور های جستجو بهبود یابد . 
  • و در آخر مهم ترین مزیت استفاده از این تکنولوژی افزایش کاربران واقعی وب سایت تان می باشد و نهایتا شاهد افزایش ترافیک سایت تان نیز خواهید بود . 

به روز رسانی RSS :

تا کنون هیچ بیانه ای در رابطه با تاثیر مستقیم RSS درسئو وب سایت از سوی گوگل ارائه نشده است اما بار ها در مقالات وب سایت های معتبر سئو دیده شده است که گوگل به ، به روز بودن فید های RSS تاکید زیادی داشته است از این رو می توان متوجه میزان اهمیت به روز رسانی فید های RSS شد .