الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار | الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل | الگوریتم مرغ مگس خوار چیست

الگوریتم مرغ مگس خوار نیز یکی از کاربردی ترین الگوریتم هایی است که در سال 2013 میلادی از سوی گوگل ارائه شده است . علت استفاده از نام مرغ مگس خوار برای این ...

الگوریتم مرغ مگس خوار نیز یکی از کاربردی ترین الگوریتم هایی است که در سال 2013 میلادی از سوی گوگل ارائه شده است . علت استفاده از نام مرغ مگس خوار برای این الگوریتم سرعت و دقت فوق العاده این پرنده است . دو عنصر ذکر شده عناصری هستند که همواره در سیستم های هوشمند در سراسر دنیا دچار تناقض می شوند در بسیاری از موارد سیستم یکی را حذف می کند . الگوریتم مرغ مگس خوار بر خلاف الگوریتم پاندا ( برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه " الگوریتم پاندا " مراجعه کنید ) در راستای مقابله با طراحی سایت های اسپم مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه در مسیر بهینه سازی جستجو های کاربران استفاده می شود . 

نوع عملکرد الگوریتم مرغ مگس خوار :

الگوریتم مرغ مگس خوار در جستجو رسیدن به نزدیک ترین کلمات مورد نیاز بازدیدکنندگان در طراحی وب سایت های گوناگون است و با اتمام جستجو ، وب سایت های مرتبط را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد . اگر می خواهید در این الگوریتم وب سایت تان عملکرد بهتری داشته باشد سعی کنید به صورت صحیح از متا تگ ها استفاده کنید . 

تاثیر سئو سایت در الگوریتم گوگل :

اگر می خواهید این الگوریتم نتیجه قابل قبولی در وب سایت تان داشته باشد سعی کنید از مطالبی استفاده کنید که مورد نیاز کاربران است و آن ها برای رسیدن به ان زمان خود را صرف می کنند . الگوریتم مرغ مگس خوار به شکلی ساخته شده است که می تواند کلمات را معنی کند به طور مثال هنگامی که یک کاربر در مرورگر خود عبارت روش کار با موبایل را جستجو می کند ، گوگل آن را آموزش کار با موبایل صرف می نماید ؛ از این رو پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در زمان تولید محتوا برای سایت تان خود را به جای کاربران سایت تان قرار دهید و آن چه که مورد نیاز شان است را در سایت تان قرار دهید . 

دو ویژگی مهم الگوریتم مرغ مگس خوار :

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل دارای دو ویژگی مهم با عناوین :

  • به کار گیری گراف دانش
  • امکان جستجو با صدا

است که در ادامه به اختصار با هر یک از آن ها آشنا خواهیم شد.

به کار گیری گراف دانش :

همان طور که پیش تر نیز ذکر شد روند عملکرد الگوریتم مرغ مگس خوار به این صورت است که عبارات جستجو شده توسط کاربران را به صورت مفهومی تحلیل کرده و مناسب ترین نتایج را در اختیار کاربران قرار می دهد ، این اتفاق بر اساس گراف دانش رخ می دهد . به بیان دیگر گوگل می تواند نتایجی نزدیک تر و دقیق تر به موضوع جستجو شده توسط کاربر را در اختیار وی قرار دهد . 

امکان جستجو با صدا :

یکی از قابلیت های جالب این الگوریتم ، درک صدا است . در دستگاه های هوشمند که معمولا از سیستم عامل های اندروید ، ios و ... در آن ها استفاده شده است جستجو در گوگل توسط صدا به سادگی امکان پذیر است .