الگوریتم پنگوئن

الگوریتم پنگوئن | الگوریتم پنگوئن گوگل | الگوریتم پنگوئن چیست

کاربرد اصلی این الگوریتم شناسایی تقلب و اسپم در طراحی سایت ها است . از جمله مواردی که باعث اسپم بودن یک صفحه در فضای اینترنت می شوند استفاده

الگوریتم پنگوئن : کاربرد اصلی این الگوریتم شناسایی تقلب و اسپم در طراحی سایت ها است . از جمله مواردی که باعث اسپم بودن یک صفحه در فضای اینترنت می شوند استفاده بیش از حد از عبارات کلیدی سایت ، خرید بک لینک و مخفی کردن کاراکتر های گوناگون از کاربران وب سایت است . در مقاله ای که امروز برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم قصد داریم به بررسی یکی دیگر از الگوریتم های مهم گوگل یعنی الگوریتم پنگوئن بپردازیم لذا مثل همیشه با ما همراه باشید . 

کاربرد الگوریتم پنگوئن :

زمانی که یک صفحه ی جدید در طراحی وب سایت تان ایجاد می کنید ، این صفحه برای ایندکس شدن می بایست توسط الگوریتم پنگوئن گوگل مورد بررسی قرار گرفته شود . اگر از دیدگاه google و الگوریتم پنگوئن محتوا و مطالب صفحه قابل قبول نباشد یا به بیان دیگر اسپم باشد ، صفحه مورد نظر دچار کاهش جایگاه در نتایج گوگل خواهد شد و یا به طور کامل از صفحات نتایج حذف می شود . همان طور که پیش تر نیز ذکر شد الگوریتم پنگوئن google یکی از الگوریتم های کاربردی گوگل در زمینه شناسایی وب سایت های متلقب و ایجاد کننده ی اسپم است که در فواصل زمانی ماهانه آپدیت می شود و بررسی های بهتر و دقیق تری را انجام می دهد . 

نکته :

شایان ذکر است بدانید وب سایت هایی که توسط گوگل شناسایی و جریمه می شوند به زمان و فعالیت قابل توجهی برای رسیدن به جایگاه پیشین خود نیاز خواهند داشت .

هدف اصلی google از راه اندازی الگوریتم پنگوئن :

اگر نظر کارشناسی و تجربی کارشناسان مجموعه " وب خونه " را بخواهید باید بگوییم که الگوریتم پنگوئن قدرتمند ترین الگوریتمی است که تا کنون در راستای شناسایی وب سایت های اسپمر تولید و راه اندازی شده است . به یاد داشته باشید که این الگوریتم به شدت با وب سایت هایی که از ترفند های سئو کلاه سیاه و یا (Over optmiztaion) استفاده می کنند مقابله می نماید لذا به هیچ عنوان از این روش برای بهینه سازی وب سایت تان استفاده نکنید .