برای افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری چه باید کرد

برای افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری چه باید کرد | طراحی سایت در کرج

یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین روش ها در این راستا افزایش و بهبود تعامل مخاطبین و بازدیدکنندگان با سایت تان می باشد . در مقاله ی امروز ...

برای افزایش نرخ تبدیل کاربر به مشتری چه باید کرد : یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین روش ها در این راستا افزایش و بهبود تعامل مخاطبین و بازدیدکنندگان با سایت تان می باشد . در مقاله ی امروز از سری مقالات آموزشی طراحی سایت "وب خونه " قصد داریم به بررسی روش هایی بپردازیم که به کمک آن ها قادر خواهید بود مشتریان و نرخ فروش وب سایت تان را افزایش دهید . 

در طراحی وب سایت تان فضای آزاد داشته باشید :

برای داشتن راهبری بهتر سعی کنید طراحی وب سایت تان از شلوغی به دور باشد و تعادلی معقول میان تصاویر و محتوای سایت تان مشاهده شود . در وب سایت هایی که دارای فضای سفید کافی هستند ، کاربران بهتر و آسان تر می توانند به هدف خود دسترسی پیدا کند لذا این فضا را در سایت تان فراموش نکنید . 

از طراحی به سبک کارتی استفاده کنید :

در دنیای طراحی وب سایت ، سبک کارت یکی از بهترین راه ها برای به نمایش گذاشتن اطلاعات سایت ها در رایانه ها و دستگاه های هوشمند می باشد . در واقع با استفاده از این روش اطلاعات و محتوای وب سایت تان در کارت هایی کوچک و ساده در اختیار کاربران قرار می گیرد و باعث افزایش حق انتخاب برای آن ها می گردد . 

در انتخاب تصاویر سایت دقت کنید :

به هیچ عنوان در سایت تان از تصاویر تکراری استفاده نکنید زیرا احساس خوبی را به مخاطبین وب سایت القا نخواهد کرد . برای جذب کاربران بیشتر سعی کنید از تصاویری با کیفیت بالا و منحصر به فرد در وب سایت تان استفاده کنید . 

از تکنیک اسکرولینگ در طراحی سایت تان استفاده کنید :

به منظور جذب مخاطب بیشتر و تبدیل آن ها به مشتریان دائمی و وفادار وب سایت تان می توانید از این تکنیک در سایت تان استفاده کنید . با استفاده از این روش می توانید در سایت تان داستان سرایی تصویری داشته باشید و توجه کاربران را به خود جلب کنید .