بررسی دلایل ترک وب سایت توسط مخاطبین

بررسی دلایل ترک وب سایت توسط مخاطبین | طراحی سایت

در حوزه ی طراحی سایت بیش از هر حوزه ی دیگری تغییر و تحولات رخ می دهد . برای داشتن وب سایتی کاربردی می بایست از آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز...

بررسی دلایل ترک وب سایت توسط مخاطبین : در حوزه یطراحی سایت بیش از هر حوزه ی دیگری تغییر و تحولات رخ می دهد . برای داشتن وب سایتی کاربردی می بایست از آخرین فناوری ها و تکنولوژی های روز دنیای طراحی وب سایت در سایت سایت تان استفاده کنید . زیاده روی در برخی از این تکنولوژی ها ممکن است موجب از دست رفتن کاربران وب سایت تان شود لذا در مقاله ی امروز به بررسی برخی از این موارد خواهیم پرداخت .

ایجاد حساب کاربری اجباری !

این مسئله که به منظور نمایش اطلاعات سایت کاربران را وادار به ساخت حساب کاربری در وب سایت تان نمایید باعث از دست رفتن شمار بالایی از کاربران فضای مجازی خواهد شد . ایجاد حساب کاربری امری زمانبر و نسبتا پیچیده برای مخاطبین و کاربران فضای مجازی به شمار می رود لذا به هیچ عنوان برای نمایش محتوا سایت تان ساخت حساب کاربری را الزامی نکنید .

سرعت بارگذاری صفحات طراحی وب سایت :

بیش از نیمی از کاربران فضای مجازی توقع دارند وب سایت مورد نظر خود را در 2 ثانیه به صورت کامل شاهده نمایند از این رو اگر صفحات سایت تان زمان زیادی را برای بارگذاری به خود اختصاص دهند بیش از نیمی از کاربران تان ار از دست خواهید داد .  شاید برای شما جالب باشد بدانید که به ازاء هر یک ثانیه حدود 15% از کاربران سایت کاسته خواهد شد .

استفاده از طرح های قدیمی :

برخی از طرح ها محبوبیت خود را در دنیای طراحی سایت با مرور زمان از دست داده اند . یکی از این طرح ها ، فایل صوتی می باشد . در برخی از وب سایت ها با ورود کاربر به برخی از صفحات فایل های صوتی به صورت خود کار اجرا می شوند ، این موضوع بسیار ناخوشایند است و موجب ترک وب سایت توسط بازدیدکنندگان می گردد لذا به هیچ عنوان از این فایل ها در سایت تان استفاده نکنید .