بهینه سازی وب سایت های فروشگاهی

بهینه سازی وب سایت های فروشگاهی | طراحی سایت فروشگاهی

اگر دارای وب سایتی فروشگاهی هستید و یا قصد راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی دارید باید بدانید که قرار دادن محصولات یک فروشگاه در وب سایت نیاز به رعایت اصول...

بهینه سازی وب سایت های فروشگاهی : اگر دارای وب سایتی فروشگاهی هستید و یا قصد راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی دارید باید بدانید که قرار دادن محصولات یک فروشگاه در وب سایت نیاز به رعایت اصول به خصوصی دارد زیرا بدون رعایت آن ها نتیجه مطلوبی در نتایج گوگل و دیگر موتور های جستجو کسب نخواهید کرد . در این مقاله با ما همراه باشید تا با روش های اصولی قرار دادن محصول در فروشگاه های اینترنتی و نکاتی مهم در این زمینه ، آشنا شوید . 

در نظر گرفتن توضیحات برای کالا ها :

بر اساس تجربیات کسب شده باید بگوییم ، بسیاری از فروشگاه های آنلاینی که از توضیحات برای محصولات خود استفاده نکرده اند در 10 صفحه اول نتایج موتور های جستجو جایگاهی نداشته اند ، از این رو قرار دادن توضیحاتی کامل برای محصولات طراحی سایت تان را فراموش نکنید . در ایجاد توضیحات برای محصولات تان باید نکاتی را در نظر داشته باشید که در ادامه به توضیح آن ها خواهیم پرداخت .

2 نکته مهم در ایجاد توضیحات محصولات سایت فروشگاهی :

  • متن توضیحات را به گونه ای تهیه کنید که در عین کیفیت بالا کاربران را به خرید از وب سایت ترغیب کند . 
  • به هیچ عنوان توضیحات تان را از وب سایت های دیگر کپی نکنید زیرا موتور های جستجوگر به آسانی می توانند این مسئله را تشخیص دهند و نهایتا به سئو وب سایت تان لطمه وارد شود . 

عدم به کار گیری توضیحات کارخانه سازنده کالا ها :

یکی از رایج ترین اشتباهات در بسیاری از فروشگاه های آنلاین استفاده از توضیحات کارخانه سازنده کالا در بخش توضیحات کالا های وب سایت می باشد . انجام این امر باعث به وجود آمدن صفحاتی با محتوایی تکراری می شود . سعی کنید از توضیحاتی کاملا منحصر به فرد برای محصولات تان استفاده کنید تا صفحات تان از سوی گوگل و دیگر موتور های جستجو گر فیلتر نشوند .

سئو صفحات وب سایت فروشگاهی :

سعی کنید در صفحات مربوط به کالاها از عبارت کلیدی استفاده کنید که بیشتر مورد علاقه کاربران فضای مجازی بوده است . استفاده از این عبارات کلیدی باعث بهبود سئو سایت تان خواهد شد و در نتایج موتور های جستجو جایگاه بهتری کسب خواهید کرد .