تولید محتوا

تولید محتوا | تولید محتوا چیست | طراحی سایت در کرج

از آن جایی که امروزه بسیاری از کسب و کار ها اقدام به طراحی سایت نموده اند داشتن جایگاهی مناسب در بازار رقابتی روز به روز سخت تر می شود . یک طراحی وب سایت ...

تولید محتوا : از آن جایی که امروزه بسیاری از کسب و کار ها اقدام به طراحی سایت نموده اند داشتن جایگاهی مناسب در بازار رقابتی روز به روز سخت تر می شود . یک وب سایت برای رسیدن به جایگاهی قابل قبول در نتایج موتور های جستجو گر نیاز بهسئو یا بهینه سازی دارد . مقوله سئو از پارامتر های مختلفی تشکیل شده است که یکی از مهم ترین آن ها ، تولید محتوا است . در مقاله ای که امروز برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم قصد داریم به تحلیل و بررسی علت اهمیت تولید محتوا و نکاتی مهم در رابطه با آن بپردازیم لذا حتما تا انتهای این مبحث با ما همراه باشید . 
چندی پیش شمار بالایی از مدیران وب سایت توجه چندانی به مقوله ی تولید محتوا نداشتند و در راستای به روز رسانی وب سایت خود از متن های کاملا کپی شده استفاده می کردند . با به روز شدن الگوریتم های گوگل اهمیت تولید محتوا چندین برابر شد و محتوا های کپی شده به آسانی قابل شناسایی شدند ؛ بر همین اساس مدیران سایت ها تصمیم به تولید محتوای اختصاصی و منحصر به فرد نمودند . 

علت اهمیت تولید محتوا :

اگر چه تولید محتوا کار نسبتا سختی است اما تاثیر شگفت انگیزی در پیشرفت کسب و کار شما خواهد داشت و کمک شایانی به بهبود ترافیک ورودی به وب سایت تان می نماید . تولید محتوا در راستای رشد لینک های ایندکس شده در گوگل تاثیری 97% ای به جای خواهد گذاشت . این آمار نشان دهنده این مسئله است که تولید محتوا در نظر گوگل و دیگر موتور های جستجو گر بسیار مهم است . لازم به ذکر است بدانید وب سایت هایی که اهمیت چندانی به تولید محتوا نمی دهند به مرور زمان در نتایج موتور های جستجو گر جایگاه خود را از دست داده و نهایتا از نتایج حذف می گردند . 

شاخص های تولید محتوا قوی :

محتوای تعاملی :

محتوایی را قدرتمند می نامند که به صورت تعاملی تهیه شده باشد و مخاطبین را برای خواندن ادامه مطلب و مشارکت در مبحث ترغیب نماید .

میزان جذابیت متن :

مهم ترین عنصر یک محتوای خوب قدرت جاذبه آن است . در واقع جذابیت متن است که مخاطب را ترغیب به مطالعه موضوع می نماید . میزان بازدید های انجام شده از یک متن نشان دهنده میزان جذابیت آن متن خواهد بود . 

ساختار قدرتمند :

این شاخصه در کنار سادگی تمامی زوایای یک مبحث را نمایان خواهد کرد و به همراه اطلاع رسانی صحیح ذهن کاربران را روشن خواهد ساخت .