رمز پیروزی در دنیای طراحی وب سایت

رمز پیروزی در دنیای طراحی وب سایت | طراحی سایت در کرج

در سراسر دنیا روزانه 100 ها وب سایت طراحی و راه اندازی می شوند . برای رسیدن به بهترین جایگاه در این رقابت جهانی وب سایت شما باید نسبت به...

رمز پیروزی در دنیای طراحی وب سایت : در سراسر دنیا روزانه 100 ها وب سایت طراحی و راه اندازی می شوند . برای رسیدن به بهترین جایگاه در این رقابت جهانی وب سایت شما باید نسبت به رقبا منحصر به فرد باشد و به طور کامل مورد تایید گوگل قرار بگیرد . در مقاله ی امروز قصد داریم به بررسی رمز پیروزی در دنیای پر رقابت طراحی وب سایت بپردازیم لذا با ما تا انتهای این مبحث همراه باشید .
اگر می خواهید سایتی موفق داشته باشید نباید بازدیدکنندگان تان را گمراه کنید . در واقع سایت تان نباید به گونه ای باشد که کاربر با ورود به آن نتواند متوجه موضوع وب سایت شود و یا حتی نتواند متوجه روش استفاده از امکانات وب سایت تان شود . یک وب سایت خوب باید کاربران را در بدو ورود متوجه موضوع اصلی سایت کند و به گونه ای طراحی شده باشد که تنها با گذشت چند ثانیه کاربر بتواند کالا یا موضوع مورد نظر خود را بیابد .

ظاهر طراحی سایت :

شکل ظاهری سایت تان بر اساس صنعت و مخاطبین تان انتخاب کنید و در ارائه کالا ها و خدمات تان به روز باشید و خلاقیت به خرج دهید . 

ناوبری سایت :

ناوبری وب سایت تان با به گونه ای باشد که با عنکبوت های موتور های جستجو سازگار باشد . علاوه بر موارد ذکر شده با کاهش فایل های فلش ، انیمیشن ها و منو های جاوا اسکریپت می توانید جایگاه بهتری در نتایج جستجو کسب کنید . 

نقشه وب سایت :

نقشه سایت را هرگز فراموش نکنید زیرا موتور های جستجو از طریق آن می توانند با ساختار کلی طراحی سایت تان آشنا شوند و سایت تان به صورت دقیق مورد تحلیل و بررسی قرار دهند . 

کلمات کلیدی وب سایت :

ازکلماتی مرتبط با صنعت و کسب و کارتان به عنوان عبارات کلیدی استفاده کنید . در این راستا می توانید از ابزار گوگل وبمستر برای بررسی ترافیک و رقابت در کلمه کلیدی مورد نظرتان استفاده کنید .