عوامل موثر در سئو

عوامل موثر در سئو | سئو سایت | سئو در کرج | سئو وب سایت

مهم ترین خواسته بسیاری از کسب و کار های دارای وب سایت ، رسیدن به بهترین جایگاه در نتایج موتور های جستجو می باشد ، چراکه از این طریق می توانند مشتریان خود را گسترش دهند...

عوامل موثر در سئو : مهم ترین خواسته بسیاری از کسب و کار های دارای وب سایت ، رسیدن به بهترین جایگاه در نتایج موتور های جستجو می باشد ، چراکه از این طریق می توانند مشتریان خود را گسترش دهند و درآمد بیشتری داشته باشند . از آنجایی که الگوریتم های google دائما در حال به روز رسانی هستند و عوامل بسیاری در سئو یک وب سایت تاثیر می گذارند امر بهینه سازی یا سئو وب سایت ها دارای ریسک بسیار بالایی می باشد . در مقاله ای که امروز برای شما کاربران عزیز " وب خونه " در نظر گرفته ایم قصد داریم به بررسی برخی از جدید ترین عوامل موثر در سئو بپردازیم لذا با ما تا انتهای این مبحث همراه باشید . 

نرخ CTR وب سایت :

نرخ CTR یا کلیک هر چه بیشتر باشد تاثیر بهتری در سئو سایت خواهد داشت . یکی از مهم ترین عوامل در سئو وب سایت ، نگه داشتن کاربر در وب سایت می باشد . هر چه این مدت زمان بیشتر باشد وب سایت شما از نظر گوگل معتبر تر خواهد بود .

به روز رسانی های موتور جستجو گوگل :

سالانه به روز رسانی های پیوسته ای در گوگل اتفاق می افتد که موجب دگرگونی های قابل توجهی در نتایج شده است . به طور مثال طی یکی از آپدیت های گوگل برای وب سایت هایی که از پاپ آپ ها استفاده کرده بودند جریمه ی سنگینی در نظر گرفته شد . برای جلوگیری از بروز مشکل بهتر است به صورت مداوم اخبار به روز رسانی های گوگل را دنبال کنید . 

ارتباط seo و محتوای طراحی سایت :

در دنیای بازاریابی آنلاین سئو وب سایت و محتوا دو عضو جدانشدنی و تاثیر گذار در یکدیگر می باشند و به شدت به یکدیگر وابسته هستند . به بیان ساده تر در دست داشتن یک محتوای مفید و منحصر به فرد بدون سئو و یا سئو ی قدرتمند بدون محتوایی غنی بی نتیجه خواهد بود . 

سازگاری وب سایت با تلفن های همراه :

همان طور که می دانید امروزه کاربران دستگاه هوشمند رو به افزایش رفته اند و کمتر کسی برای گشت و گذار در وب سایت های اینترنتی از رایانه ها استفاده می نماید . بر همین اساس گوگل نیز در رابطه با وب سایت هایی که برای دستگاه های هوشمند سازگار نیستند به شدت سخت گیر شده است .