نقش تگ توضیحات در سئو سایت

نقش تگ توضیحات در سئو سایت | تگ توضیحات | سئو در کرج

استفاده صحیح از تگ ها در طول متون یک وب سایت تاثیر بسیار چشم گیری در رتبه بندی وب سایت در نتایج موتور های جستجو خواهد داشت . یکی از تگ های مهم و...

نقش تگ توضیحات در سئو سایت : استفاده صحیح از تگ ها در طول متون یک وب سایت تاثیر بسیار چشم گیری در رتبه بندی وب سایت در نتایج موتور های جستجو خواهد داشت . یکی از تگ های مهم و کاربردی در زمینه سئو سایت تگ توضیحات یا meta description می باشد . در این مقاله با ما همراه باشید تا با نکاتی مهم در رابطه با این تگ و تاثیر آن درسئو وب سایت آشنا شوید . 

ماهیت تگ توضیحات :

تگ توضیحات دارای کارکردی آسان در طراحی سایت تان می باشد . شاید بخواهید بدانید که هدف اصلی از استفاده از این تگ در وب سایت ها چیست ؟ هدف اصلی از به کار گیری تگ توضیحات ترغیب کاربران فضای مجازی به ورود به وب سایت تان می باشد . به بیان دیگر تگ توضیحات یکی از روش های کاربردی در راستای افزایش نرخ CTR طراحی وب سایت ها می باشد . 

تاثیر تگ توضیحات در بهینه سازی :

از سوی موتور های جستجو گر اعلام شده است که استفاده از تگ توضیحات تاثیر مستقیمی بر بهینه سازی سایت و جایگاه آن در نتایج گوگل نخواهد داشت . لازم به ذکر است بدانید تاثیر این تگ در سئو به صورت غیر مستقیم می باشد .

آشنایی با یک تگ توضیحات صحیح :

در مقالات گذشته وب خونه کم و بیش به تگ توضیحات اشاره داشته ایم اما در این قسمت قصد داریم شما عزیزان را با برخی از ویژگی های لازم در این تگ آشنا نماییم . نخستین نکته ای که می بایست در تگ توضیحات تان به آن توجه داشته باشید تعداد کاراکتر های این تگ می باشد . تعداد کاراکتر ها می بایست ما بین 130 تا 160 باشد ! این تعداد در پروسه بهینه سازی ی سایت می بایست حتما رعایت شود . 
متن تگ توضیحات تان می بایست به شکلی نوشته شده باشد که کاربران را به کلیک ترغیب نماید . در واقع باید به صورت مختصر به کاربران توضیح دهید که چرا باید وارد وب سایت تان شوند .