نکاتی مهم در الگوریتم پنگوئن

نکاتی مهم در الگوریتم پنگوئن | الگوریتم پنگوئن گوگل | کاربرد الگوریتم پنگوئن

در مقاله ای که امروز برای شما کاربران عزیز وب سایت " وب خونه " در نظر گرفته ایم قصد داریم به تحلیل و بررسی برخی نکات مهم درباره ی الگوریتم پنگوئن بپردازیم ...

نکاتی مهم در الگوریتم پنگوئن : در مقاله ای که امروز برای شما کاربران عزیز وب سایت " وب خونه " در نظر گرفته ایم قصد داریم به تحلیل و بررسی برخی نکات مهم درباره ی الگوریتم پنگوئن بپردازیم لذا با ما همراه باشید . 

هدف راه اندازی الگوریتم پنگوئن :

الگوریتم پنگوئن توانست بعد از الگوریتم پاندا ، بیشترین تاثیر را در نتایج موتور های جستجوگر اعمال نماید . با روی کار آمدن این الگوریتم بسیاری از وب سایت ها به دلیل استفاده از تکنیک های نا مناسب نظیر سئو کلاه سیاه ، جریمه شدند . در واقع هدف اصلی از ایجاد این الگوریتم شناسایی و جریمه وب سایت هایی است که مقررات رسمی گوگل را رعایت نمی کنند . در ادامه مقاله به بررسی چندین مورد از تکنیک هایم مضر برای سئو وب سایت آشنا می شویم . 

over optmiztion :

over optmiztion یا بهینه سازی زیاد در واقع یکی از علل جریمه شدن وب سایت ها از سوی گوگل است . افرادی که به تازگی وارد دنیایسئو وب سایت شده اند می پندارند باید تمامی اصول SEO را در طراحی سایت شان رعایت نمایند . به طور مثال بسیاری از طراحان وب سایت در استفاده از تگ H1 دقت بسیاری به خرج می دهند . لازم به ذکر است بدانید یکی از مدیران شرکت گوگل بیان کرده است که وب سایت وی دارای 2 تگ h1 است . مواردی از این قیبیل را سئو بیش از حد می نامند . در واقع بهتر است وب سایت تان را برای کاربرانتان بهینه نمایید نه برای موتور های جستجو . 

زیاده روی در استفاده از یک anchor text :

یکی دیگر ار عوامل مشکل ساز در الگوریتم پنگوئن گوگل ، وجود درصد بالایی از anchor text یکسان است . این موضوع بیشتر در وب سایت های خدماتی قابل مشاهده است . سعی کنید در تمامی صفحات وب سایت تان از جمله ای یکسان استفاده نکنید و آن ها را کم و بیش تغییر دهید . 

لینک های مخرب spam :

این لینک ها تاثیری به شدت منفی در سئو سایت تان به جای خواهند گذاشت . امروزه بسیاری از وبمستران در تمامی مکان هایی که می توانند به صورت رایگان لینکی قرار دهند ، لینک وب سایت شان را قرار می دهند . اما مشکل کجاست ؟ مشکل از آن جایی شروع می شود که به دایرکتوری های مواجه می شوید که به ثبت رایگان لینک می پردازند و شما می پندارید هر دایرکتوری Dmoz می باشد ! بزرگ ترین اشتباه وبمستران در اینجاست زیرا بخش عزیمی از این لینک ها ، لینک های مخرب و spam هستند . پیش از ساخت الگوریتم پنگوئن ، تنها لینک های مفید از سوی گوگل مورد بررسی قرار می گرفت و لینک های ضعیف اهمیتی نداشت اما با ایجاد این الگوریتم تمامی لینک ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت و متناسب با قدرت و اهمیت آن امتیاز دریافت می نمایند . برای جلوگیری از به وجود آمدن چنین مشکلاتی می توانید از ابزار هایی نظیر Ahrefs و Open site explorer استفاده نمایید .