2 اصل تاثیرگذار در رتبه بندی سایت

2 اصل تاثیرگذار در رتبه بندی سایت | طراحی سایت | سئو سایت

در بازار رقابتی امروز هرچه در نتایج موتور های جستجو از جایگاه بهتری برخوردار باشید کاربر و مشتری بیشتری نیز خواهید داشت . از آن جایی که روش های...

2 اصل تاثیرگذار در رتبه بندی سایت : در بازار رقابتی امروز هرچه در نتایج موتور های جستجو از جایگاه بهتری برخوردار باشید کاربر و مشتری بیشتری نیز خواهید داشت . از آن جایی که روش های مختلفی برای افزایش رتبه یک وب سایت در نتایج موتور های جستجو وجود دارد ، مقاله ی امروز از سری مقالات آموزشی طراحی وب سایت " وب خونه " را به بررسی 2 مورد از مهم ترین و تاثیرگذار ترین اصول در سئو وب سایت اختصاص داده ایم . مطالعه این اصول حتی برای افراد بی تجربه نیز بسیار پیشنهاد می شود ، از این رو تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید . 

محتوا و مطالب وب سایت :

به طور مداوم برای سایت تان محتوایی کاربردی و کاملا منحصر به فرد تهیه نمایید زیرا گوگل و دیگر موتور های جستجو بر روی محتوای سایت ها بسیار حساس هستند و جریمه های سنگینی برای سایت هایی که از مطالب تکراری و کپی شده استفاده می کنند در نظر می گیرد بر همین اساس برای در امان ماندن از این جریمه ها از مطالبی منحصر به فرد برای سایت تان استفاده کنید . علاوه بر موارد ذکر شده عبارات کلیدی را فراموش نکنید ، زیرا این واژه ها کمک بزرگی به موتور های جستجو برای درک بهتر موضوع اصلی سایت می کنند . هم چنین در این راستا به هیچ عنوان از سئو کلاه سیاه استفاده نکنید زیرا تنها در مدت زمانی کوتاه نتیجه ی مطلوبی کسب خواهید کرد و در دراز مدت وب سایت شما گرفتار جریمه گوگل خواهید شد .

تصاویر طراحی سایت :

اگر می خواهید در نتایج موتور های جستجو جایگاه ویژه ای کسب نمایید باید از تصاویری بهینه شده استفاده نمایید . در دنیای سئو سایت یکی از مهم ترین روش ها در راستای بهینه سازی تصاویر سایت استفاده از تگ alt می باشد . در واقع با قرار دادن توضیحات مربوط به عکس در این تگ می توانید برای درک بهتر موضوع سایت تان به موتور های جستجو کمک کنید . علاوه بر موارد ذکر شده ممکن است به دلیل مشکلات مختلفی نظیر سرعت پایین اینترنت کاربران تصاویر موجود در طراحی سایت شما برای آن ها بارگذاری نشود ! در اینجاست که کاربرد توضیحات تصاویر مشخص می شود و کاربر را متوجه موضوع تصویر می کنند .