3 نکته کلیدی در طراحی سایت حرفه ای

3 نکته کلیدی در طراحی سایت حرفه ای | طراحی سایت در کرج

در دنیای طراحی سایت استاندارد هایی برای تشخیص حرفه ای بودن یا نبودن یک وب سایت وجود دارد . رسیدن به این استاندارد ها تنها با داشتن تجربه و ...

3 نکته کلیدی در طراحی سایت حرفه ای : در دنیای طراحی سایت استاندارد هایی برای تشخیص حرفه ای بودن یا نبودن یک وب سایت وجود دارد . رسیدن به این استاندارد ها تنها با داشتن تجربه و علم کافی در این زمینه صورت خواهد گرفت . در این مقاله با ما همراه باشید تا با 3 مورد از نکات مهم و کلیدی در راستای رسیدن به استاندارد های یک طراحی سایت حرفه ای آشنا شوید .  

مقایسه گرافیک طراحی سایت و گرافیک چاپ :

گرافیک وب سایت و چاپ در موارد بسیاری از اصولی مشابه پیروی می کنند اما دارای تفاوت هایی نیز هستند . یکی از تفاوت های اصلی میان آن ها تعاملی بودن گرافیک در حوزه ی طراحی وب سایت می باشد ؛ به طور مثال در گرافیک وب سایت ها می توانید از امکانات جالبی نظیر انیمیشن و حرکت استفاده کنید .

خوانایی وب سایت :

از آن جایی که سرعت اینترنت برای تمامی کاربران به یک صورت نمی باشد ، باید سایت تان را به شکلی طراحی کنید که در صورت بارگذاری نشدن تصاویر نیز کاربر بتواند از امکانات وب سایت تان استفاده کند . به طور مثال اگر از تصویری با رنگ بندی تیره برای تصویر پس زمینه سایت تان استفاده نموده باشید و برای رنگ متن سایت تان از رنگ روشن استفاده نموده اید باید بدانید که در صورت بارگذاری نشدن تصاویر مطالب سایت تان قابل خواندن نخواهد بود از این رو در طی مراحل طراحی وب سایت حتما به این نکته توجه داشته باشید . 

سئو وب سایت برای گوگل :

روش های بسیاری برای سئو یک وب سایت وجود دارد که برخی از آن ها مورد تایید کارشناسان گوگل و دیگر موتور های جستجو قرار گرفته است . برای داشتن وب سایتی بهینه سعی کنید به درستی از تگ های HTML در سایت تان استفاده کنید . به طور مثال برای عناوین وب سایت تان می بایست از تگ های h استفاده کنید ، یا برای لیست های وب سایت از تگ های ul و li می بایست استفاده نمایید .