4 ترفند مهم طراحی سایت

4 ترفند مهم طراحی سایت | طراحی وب سایت | طراحی سایت در کرج

از آن جایی که امروزه بسیاری از کسب و کار ها دارای وب سایت می باشند حضور و موفقیت شما در این بازار رقابتی نیازمند طراحی سایت کاربردی و به روز است . در واقع شما ...

4 ترفند مهم طراحی سایت : از آن جایی که امروزه بسیاری از کسب و کار ها دارای وب سایت می باشند حضور و موفقیت شما در این بازار رقابتی نیازمند طراحی سایت کاربردی و به روز است . در واقع شما به سایتی نیازمند هستید که شما را نسبت به دیگر وب سایت ها متمایز سازد . در مقاله ای که امروز برای شما کاربران عزیز وب سایت "وب خونه " در نظر گرفته ایم قصد داریم به بررسی 4 مورد از ترفند های مهم و کاربردی در راستای ایجاد وب سایتی منحصر به فرد بپردازیم از این رو با ما تا اتمام این موضوع همراه باشید .

طراحی سایت ریسپانسیو :

همان طور که می دانید امروزه بسیاری از افراد برای رفع نیاز های خود از تلفن های همراه هوشمند یا تبلت ها استفاده می کنند از این رو کلیه بازاریابان می بایست در این زمینه تحقیقات جامعی انجام دهند و نتایج کسب شده را در برنامه استراتژیک خود جای دهند . با داشتن وب سایتی ریسپانسیو تنها با نگارش یک مطلب در وب سایت تان می توانید در دیگر دستگاه های هوشمند نیز به صورت کاملا صحیح و زیبا مطلب تان را مشاهده کنید . 

ایجاد ثبات در عناصر طراحی سایت :

یکی از مهم ترین ترفند ها در حوزه ی طراحی وب سایت حفظ ثبات کاراکتر ها یا عناصر وب سایت می باشد . برخی از این عناصر عبارت اند از فونت مطالب ، رنگ بندی و ... . در طول وب سایت تان می بایست طرح کلی را ثابت نگه دارید تا هیچ یک از مطالب وب سایت تان نادیده قرار نگیرد .

عدم استفاده از تصاویر آرشیو در طراحی سایت :

امروزه کاربران فضای مجازی دیگر علاقه چندانی به به تصاویر زرق و برق دار ندارند و خواهان تصاویری واقعی از محصولات و کالا های یک وب سایت هستند . با استفاده از تصاویر واقعی می توانید پیامی خاص را به کاربران و مشتریان تان منتقل نمایید . 

به حداقل رساندن انیمیشن در وب سایت :

تا حد امکان میزان انیمیشن ها و فلش را در طراحی سایت تان به حداقل برسانید زیرا فایل فلش در بسیاری از دستگاه های هوشمند پشتیبانی نمی گردد . اگر استفاده از انیمیشن برای شما ضروری است می توانید از HTML5 استفاده کنید .