4 علت موفقیت یا عدم موفقیت طراحی سایت

4 علت موفقیت یا عدم موفقیت طراحی سایت | طراحی سایت در کرج

به طور کلی هدف هر نوع سازمان و کسب و کاری از راه اندازی و طراحی وب سایت رسیدن به موفقیت می باشد . بسیاری از کاربران بلافاصله پس از مشاهده یک وب ...

4 علت موفقیت یا عدم موفقیت طراحی سایت : به طور کلی هدف هر نوع سازمان و کسب و کاری از راه اندازی و طراحی وب سایت رسیدن به موفقیت می باشد . بسیاری از کاربران بلافاصله پس از مشاهده یک وب سایت در رابطه با خوب بودن یا نبودن وب سایت نظر می دهند . در واقع وب سایتی خوب و کاربردی به حساب می اید که کاربران را بار ها و بار ها به سمت خود جذب نماید و باعث مراجعه مجدد آن ها به وب سایت شود . عوامل مختلفی در موفقیت یک وب سایت در فضای مجازی دخیل هستند که در مقاله ی امروز تصمیم داریم شما کاربران عزیز را با 4 مورد از آن ها آشنا کنیم لذا مثل همیشه با وب سایت " وب خونه " همراه باشید .

هدف طراحی سایت :

پیش از راه اندازی یک وب سایت می بایست هدف اصلی از طراحی مشخص شود . در واقع افراد و کسب و کار های خواستار طراحی وب می بایست به درکی کافی از آن چه می خواهند به مخاطبین شان ارائه دهند ، رسیده باشند و تمامی مراحل انجام کار را در راستای رسیدن به آن اهداف برنامه ریزی نمایند .

کارایی وب سایت :

کلیه وب سایت ها برای رسیدن به موفقیت می بایست امکانات خود را به آسان ترین روش در اختیار کاربران قرار دهند . بعضی از طراحان وب سایت با زیاده روی در استفاده از عناصر مربوط به ظاهر وب سایت ، قابلیت استفاده از وب سایت را تا حدودی دشوار می سازند . از آن جایی که امروزه در تمامی زمینه ها رقیبان بسیاری وجود دارند اگر دسترسی به امکانات وب سایت تان برای مخاطبین سخت باشد به سرعت سایت تان را ترک خواهند کرد و به دیگر نتایج گوگل مراجعه می کنند . 

سطح دسترسی در طراحی سایت :

سعی کنید طراحی وب سایت تان از سطح دسترسی وسیعی برخوردار باشد تا کاربران تان بتوانند حق انتخاب داشته باشند . به عبارت دیگر این مسئله که مطالب وب سایت تان از چه طریقی در اختیار مخاطبین قرار می گیرد و وب سایت شما در چه سیستم عامل ها ، مرورگر ها و دستگاه های هوشمندی کاربرد دارد توضیحی از سطح دسترسی می باشد . به یاد داشته باشید در صورتی که وب سایت تان به مرور گر یا سیستم عاملی خاص نیاز داشته باشد ، کاربران تان را از دست خواهید داد . 

گرافیک وب سایت :

گرافیک وب سایت تان می بایست در راستای به تحقق پیوستن اهداف سایت تان انجام شود . بسته به نوع کسب و کارتان سعی کنید از تصاویر و ویدئو هایی با کیفیت و مرتبط در طراحی سایت تان استفاده نمایید و با به کار گیری صحیح عناصر گرافیکی ، با کاربران وب سایت تان ارتباطی مفید و موثر ایجاد نمایید .