آشنایی با ماژول های طراحی سایت وب خونه

امکانات طراحی سایت وب خونه

ماژول بخش ها و امکانات وب سایت را تشکیل می دهند.در این بخش به معرفی ماژول ها و امکانات پنل اختصاصی وب خونه می پردازیم.

اسلایدر تصاویر

بالای هر وب سایت به عنوان تابلوی اعلانات می تواند در نظر گرفته شود.زمانی که کاربری وارد سایت شما می شود در بالاترین نقطه وب سایت قرار دارد.شما می توانید با قرار دادن اسلایدر های کاربردی و زیبا، کاربران خود را جذب کنید.این تصاویر می توانند به صورت چرخشی نمایش داده شود.

اخبار و اطلاعیه ها

در این بخش مدیر سایت می تواند خبر های مربوط به مجموعه را منتشر کند و دیگران به راحتی از طریق وب سایت خبرها و اطلاعیه ها را دنبال کنند.هر خبر می تواند شامل عنوان،متن کوتاه،تصویر خبر،متن کامل خبر باشد.

ارتباط با شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک،تلگرام،اینستاگرام و ... محبوبیت زیادی در بین کاربران خود دارند.با استفاده از این ماژول آدرس شبکه های اجتماعی خود را در فوتر سایت مشخص کنید و تعداد مخاطبان خود را افزایش دهید.

ماژول پیوند ها

شاید شما نیز همکارانی داشته باشید که تمایل تبادل لینک بکنید.یعنی اینکه شما لینک وب سایت همکاران خود را در صفحه اصلی یا فوتر سایت منتشر کنید.این کار در سئو سایت نیز موثر است.

معرفی محصولات و خدمات

اگر شما محصولاتی برای ارائه داشته باشید می توانید آن ها را در صفحه اصلی وب سایت خود در معرض نمایش قرار دهید.قیمت آن ها را به مشتری اعلام کنید.مشخصات و توضیح آن ها را به طور کامل در اختیار مشتری خود قرار دهید.

این ماژول یکی از کاربردی ترین ماژول های طراحی سایت می باشد.اکثر شرکت های دارای محصولت گوناگونی هستند.دسته بندی محصولات هم می تواند کمک شایانی به مشتریان شما بکند برای اینکه به راحتی بتوانند محصول مورد نظر خود را پیدا کنند.

ماژول معرفی مشتریان

برخی از شرکت ها دارای مشتریان پر آوازه و بزرگی هستند.این مشتری های بزرگ برای شرکت شما حکم اعتبار را دارند.فقط کافی است لوگو و لینک وب سایت آن ها در صفحه اصلی آشکار شود.کاربران سایت شما با دیدن لوگوی این مشتریان بزرگ به شما خیلی راحت تر اعتماد می کنند.

فرم تماس

یکی از پایه ای ترین موارد وجود یک فرم تماس با ما می باشد.از طریق این فرم مشتریان با شما در ارتباط خواهند بود.آدرس،شماره تماس و یک فرم حاصل کار این ماژول و پلی بین شما و مشتریان شما است.

منو ساز پیشرفته

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان منوی بالای وب سایت می باشد.چون تغییر دادن آن اغلب توسط برنامه نویس صورت می پذیرد. اما در وب خونه این محدودیت برداشته شده است و مدیر سایت به راحتی میتواند گزینه های مختلفی را به منوی بالای سایت اضافه کند.

مدیریت مقالات

اگر به سئو سایت خود اهمیت میدهید باید بدانید مقالات نقش بسیار بالایی در سئو سایت شما دارند.آپدیت شدن روزانه وب سایت باعث می شود کاربر روزانه به سایت شما سر میزند.این کار اهمیت بالایی نزد گوگل دارد.محتوا پادشاه است.پس به آن بیش از هر چیزی اهمیت دهید.

صفحه ساز

فرض کنید قصد دارید صفحه سخن مدیریت در وب سایت خود ایجاد کنید.فقط کافی است به این ماژول مراجعه کنید عنوان صفحه و محتوا خود را وارد کرده و ذخیره کنید.حالا به سادگی لینک صفحه ی ایجاد شده را در منوی بالا و یا هر جای دیگه ای که دوست دارید قرار بدید.

ارسال دیدگاه

ارسال کامنت در وب سایت در زیر مقالات و پست های شما باعث تعامل بیشتر بین شما و کاربر سایت می باشد.
کامنت هایی که برای شما ارسال می شود پس از تایید مدیریت در وب سایت به نمایش در خواهند آمد.همچنین امکان پاسخ به کامنت ها نیز توسط مدیر سایت وجود دارد.

معرفی نمونه کارها و پروژه ها

خیلی از کاربران وقتی وارد سایت شما می شوند به دنبال رزومه کاری و نمونه کارهای شرکت شما هستند.با استفاده از این ماژول می توانید پروژه هایی که قبلا ایجاد کرده اید را به کاربر وب سایت نشان دهید.

آمار بازدید

یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید، بدست آوردن آمار دقیق از رفتار کاربران سایت خود است.اینکه روزانه چقدر بازدید دارید،از چه صفحاتی بازدید شده،کاربران با چه نوع مرورگری وارد سایت شما شده اند،از کدام شهر های ایران بیشتر بازدید کننده دارید.این ماژول به گونه ای طراحی شده است که آمار دقیق را به صورت جز به جز در اختیار شما قرار می دهد.

گالری تصاویر

در سایت خود آلبوم های مختلفی ایجاد کنید.تصاویر جزئی از سایت هست که کاربر را در سایت نگه می دارد.هر آلبوم می تواند شامل تصاویر مختلفی باشد.این ماژول دقیقا شبیه به آلبوم های واقعی عکس عمل میکند.