تعرفه و قیمت یک وب سایت چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه های طراحی سایت

برای قیمت گذاری یک وب سایت معیار های مختلفی وجود دارد.فقط کافیه کلمه طراحی سایت رو در گوگل جستجو کنید.با شرکت های مختلف تماس بگیرید و از آن ها در خواست قیمت بکنید.نوسان قیمت بسیار زیادی وجود دارد.

سوالی که برای مشتریان طراحی سایت پیش می آید این است چرا انقدر نوسان قیمت داریم؟
شروع قیمت ها از 300 هزار تومان هست تا 10 میلیون تومان.اما واقعا چه معیار هایی برای قیمت گذاری یک وب سایت در نظر گرفته می شود؟

اولین مورد طراحی و برنامه نویسی اختصاصی می باشد

در این مقاله نسبت به تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت وب خونه صحبت کردیم.ما در وب خونه تمام کد نویسی را به صورت اختصاصی و مطابق با نیاز و سلیقه مشتری انجام می دهیم.

مورد بعدی که نقش بسیار پر رنگی در قیمت گذاری یک وب سایت اهمیت دارد طراحی قالب سایت می باشد. ظاهر یک وب سایت باید از نظر گرافیک و تجربه کاربری در حد قابل قبولی قرار داشته باشد.اگر در رابطه با تجربه کاربری اطلاعاتی ندارید پیشنهاد میکنیم مقاله تجربه کاربری چیست را مطالعه کنید.

تاثیر قالب اختصاصی در قیمت یک وب سایت

علاوه بر ظاهر سایت که برای کاربر مهم است،کد نویسی سایت اهمیت بسیار بالایی برای موتور های جستجو نظیر گوگل دارد. ساختار کدهای HTML  و استفاده مناسب از تگ ها باعث می شود صفحه برای موتورهای جستجو قابل درک باشد.مشتریان زیاده مراجعه می کنند و می گویند در داخل سایت خود مطالب خیلی زیادی منتشر کرده اند اما گوگل به آن ها رتبه مناسبی نمی دهد.یکی از علت های این موضوع به کد نویسی و ساختار صفحات بر میگردد.به همین دلیل است که قالب اختصاصی یک از معیار های اصلی در نحوه قیمت گذاری یک وب سایت می باشد.

ماژول های سفارشی برای طراحی سایت

برخی از مشتریان به دنبال طراحی ماژول های اختصاصی خود هستند که در هیچ سیستم مدیریت محتوای دیگری استفاده نشده است.در اینجا بحث طراحی سایت سفارشی به وجود می آید و پس از بررسی نیاز های مشتری قیمت گذاری انجام می شود.

تعرفه های وب خونه

در پلن اول (برنزی)

وب سایت پایه برای مشتری راه اندازی می شود. قیمت گذاری آن بر اساس امکانات و ماژول های پیش فرض انجام گرفته است.یک وب سایت در پایه ای ترین حالت یک سری نیاز های پیش فرض دارد.مثلا در نظر بگیرید یک وب سایت قرار است برای مجموعه خود راه اندازی کنید.اسلایدر تصاویر، منتشر کردن اخبار، بخش معرفی مشتریان و...  ماژول هایی هستند که مسلما نیاز های اولیه یک وب سایت را تشکیل می دهند.در این پلن طراحی قالب به صورت اختصاصی انجام نمی شود و مشتری قالب وب سایت خود را از بین چند نمونه کاری که نشان داده می شود انتخاب کرده و پس از عقد قرار داد وب سایت راه اندازی و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

پلن نقره ای(پیشرفته تر از برنزی)

همه مواردی که در پلن برنزی وجود دارد در پلن نقره ای هم موجود می باشد به همراه یک سری ماژول بیشتر  و کاربردی تر مثل گالری عکس، مقالات و ...علاوه بر ماژول های بیشتر طراحی قالب اختصاصی نیز برای مشتری انجام می شود.برای همین مورد هزینه پلن نقره ای یک میلیون و 999 هزار تومان در نظر گرفته شده است

پلن طلایی

همه چیز سفارشی و بر اساس نیاز مشتری پیاده سازی می شود.اگر ایده خاصی در ذهن دارید برای شما پیاده سازی میکنیم.اگر نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی دارید و قصد دارید یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید، پلن طلایی مناسب کار شما می باشد.

یکی از دغدغه های مشتریان تولید محتوا و قرار دادن آن در وب سایت است. مدیریت کردن شبکه های اجتماعی به ظاهر آسان، اما کاری تخصصی و وقت گیر است. تیم وب خونه متشکل از افراد با تجربه و حرفه ای می باشد که همه موارد بالا را برای شما حل می کند.

تیم وب خونه متشکل از افرادی است که هر کدام به صورت تخصصی تمرکز خود را روی کارهای خود قرار میدهند.در وب خونه به صورت اختصاصی تیم تولید محتوا وجود دارد.گرافیست حرفه ای برای تصویر سازی، طراحی تصاویر اینستاگرام و تلگرام وجود دارد.برنامه نویسان با تجربه منتظر پیاده سازی ایده های مشتریان و نیاز های آن ها هستند.

اگر سوال خاصی دارید می توانید از طریق این لینک با ما در میان بگذارید