از چه تکنولوژی هایی برای طراحی کردن سایت شما استفاده میکنیم؟

تکنولوژی های به کار رفته در طراحی سایت وب خونه

شاید اولین سوالی که برای هر یک از شما پیش می آید این است که سایت هایی که توسط وب خونه طراحی می شوند از چه زبان برنامه نویسی و فریم ورک هایی استفاده میکنند.در این بخش قصد داریم تا به این سوالات شما پاسخ دهیم

عموما وب سایت هایی که طراحی می شوند اگر به صورت داینامیک باشند یا از تکنولوژی asp  استفاده می کنند و یا از زبان برنامه نویسی php در آن ها استفاده می شود.

در وب خونه تمام سایت ها از پنل اختصاصی طراحی سایت وب خونه استفاده میکنند.از تکنولوژی asp.net mvc  در پیاده سازی آن ها استفاده می شود و زبان برنامه نویسی آن سی شارپ می باشد.

طراحی قالب های اختصاصی

یکی از مشکلاتی که متشریان طراحی سایت با آن دست و پنجه نرم می کنند استفاده از قالب های آماده توسط شرکت های همکار می باشد.قالب های آماده به علت اینکه برای چندین منظور طراحی و پیاده سازی می شوند بسیار سنگین هستند.

به عنوان  مثال شاید شما در صفحه اصلی سایت خود در نظر داشته باشید تا یک سری بخش های محدود قرار دهید. حالا این امکاناتی که شما برای طراحی سایت خود در نظر گرفته اید بشود با حجم بسیار کمی پیاده سازی کرد.اما زمانی که شما از یک قالب آماده استفاده می کنید باید سر بار اضافی برای سایت خود بارگذاری کنید و این اصلا خوب نیست.مخصوصا برای موتورهای جستجو نظیر گوگل.

استفاده از بوت استرپ برای ریسپانسیو کردن قالب وب سایت

قالب هایی که توسط وب خونه طراحی می شوند از فریم ورک محبوب بوت استرپ برای ریسپانسیو کردن استفاده می کنند.شایان ذکر است خیلی از افراد استفاده صحیح از این فریم ورک را بلد نیستند و سایت هایی که طراحی می کنند با مشکل نمایش در مرورگرهای موبایل و تبلت مواجه می شود.خیلی های دیگه از رنگ بندی هایی که بوت استرپ به صورت پیش فرض در اختیار برنامه نویسان و طراحان قرار داده استفاده میکنند و این کار باعث می شود تمام قالب ها شبیه به هم شود.اما توی طراحی سایت وب خونه فقط و فقط از ساختار گرید بندی بوت استرپ استفاده می شود که برای بحث طراحی سایت ریسپانسیو کاربرد دارد.تمام المان های صفحات به صورت اختصاصی کد نویسی و دقیقا مطابق با سلیقه مشتری و همچنین استاندارد های گوگل پیاده سازی می شود.

استفاده از جی کوئری در طراحی سایت وب خونه

Jquery  یک کتابخانه جاوااسکریپتی هست که یک سری امکانات در اختیار طراح و برنامه نویس قرار می دهد. طراحان ما هنگام طراحی سایت نیز از این کتابخانه استفاده می کنند.

HTML5  و تاثیر آن در سئو سایت

تمام قالب هایی که به صورت اختصاصی برای مشتریان طراحی و پیاده سازی می شود از HTML5  بهره می برند.اما دلیل این کار چیست؟

دلیل این که بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد.اگر سایت شما در نتایج گوگل ظاهر نشود، انگار وب سایت ندارید.مشتریان شما از طریق گوگل و نام برند شما می توانند شما را پیدا کنند و کسب و کار شما را رونق دهند.پس ما هم می کوشیم تا به بهترین نحو ساختار صفحات سایت را از طریق HTML5  خواناتر و بهتر کد نویسی کنیم.

استفاده از CSS3

مهمترین نکته از دید کاربران ظاهر سایت می باشد.اگر کاربری وارد سایت شما شود و سایت شما از نظر ظاهر و قالب، زیبایی نداشته باشد ممکن است کاربر سایت شما را ببند و این یعنی فاجعه.

خوانا بودن نوشته ها،رنگ لینک ها، انیمیشن ها و ساختار لایه بندی یک وب سایت چیزی هست که توسط CSS3  محقق می شود.

در طراحی سایت انیمیشن ها نقش مهمی را در اجرای ظاهری جذاب دارند.با استفاده از CSS3  این کار را برای شما خوبان انجام خواهیم داد.

طراحی قالب PSD  و پیش نمایش اولیه سایت به مشتری

ما توی وب خونه تمام تلاش خود را میکنیم تا مشتری به اون چیزی که در ذهن دارد برسد.گاهی اوقات برخی از مشتریان از یک سری سایت ها خوششان می آید.یک مثال می زنیم.فرض کنید شما به عنوان مشتری هدر یک سایت مورد پسند واقع شد.از منوی سایت دیگری خوشتان آمد،فوتر جذابی را در یک سایت خارجی مشاهده کردید و دوست دارید همه این موارد رو در سایت خود داشته باشید.اما نمی دونید که اگر این اجزا کنار هم قرار بگیرد ظاهر خوبی پیدا میکند یا نه.